Náš příběh

"Psalo se horké léto roku 2011, když ve spolupráci s nejlepšími italskými odborníky v oboru vznikl první druh Pizzy Caruso. Od toho léta se změnilo mnohé, kvůli neustálé snaze vycházet vstříc potřebám našich zákazníků. 
Pizza Caruso je jedinečná a je výsledkem dlouhého procesu a pečlivé kontroly ze strany zaměstnanců. Vyznačuje se lehce stravitelným těstem, přírodními ingrediencemi bez přidaných tuků, které zajišťují nezaměnitelnou lehkost a křupavost. K ochucení Pizzy Caruso jsou použity pouze přírodní a nejkvalitnější produkty na trhu, jakými jsou: salsa vyrobená pouze z rajčat, extra panenský italský olivový olej a mozzarella nejvyšší kvality. Námi vyrobená “salsiccia“ a “pancetta“ neobsahuje žádné konzervanty ani potravinářské přídavné látky, aby výrobek byl co nejvíce čerstvý.
Pizza Caruso se vyrábí v eletrické peci s kamenným povrchem, dodané od předních italských firem, která díky automatickým čidlům pro kontrolu teploty a průběhu pečení zaručuje nejenom perfektní výsledek, ale také finální produkt podobný pečení v peci na dřevo.
Caruso je synonymem neustále se zvyšující kvality ke spokojenosti našich klientů." 

Kde nás najdete

Bayerova 6 Brno, 60200 Česká Republika

Kontakt

email: piero@carusopizza.cz
t.číslo: (+420) 720 388 307

Informace

Máme  otevřeno každý den, od 10:00 do 22:30 (Ne-Čt), a do 23:30 o víkendu (Pá-So).

Informace o zpracování cookies

Informace, jak zpracováváme cookies, najede v sekci o Ochraně osobních údajů.