Obchodní společnost 

PMC food, s. r. o.

se sídlem Bayerova 6, č.p. 576, okres Brno-město, PSČ 602 00

identifikační číslo: 29211999

zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 65888

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.carusopizza.cz a prostřednictvím telefonické objednávky na telefonním čísle +420720388307

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY Caruso Pizza

Obecné informace:

Kupující – fyzická nebo právnická osoba, která si objednala zboží (potraviny a nápoje a jeho dovoz přes internetový obchod www.carusopizza.cz prostřednictvím elektronického formuláře.

Spotřebitel – kupující fyzická osoba, která mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu povolání uzavírá smlouvu s CARUSO PIZZA nebo s ní jinak jedná.

Předmět činnosti:

Předmětem činnosti je výroba a následný rozvoz pizzy a dalších pokrmů a potravinářského zboží do blízkého okolí dané provozovny. CARUSO PIZZA provozuje PMC food, s. r. o., Bayerova 576/6, 602 00 Brno

Otevírací doba a rozvoz:

Provozovna CARUSO PIZZA má  pevně stanovenou otevírací dobu, která může být změněna. Telefonické a on-line objednávky se přijímají v otevírací době, a to do uvedené provozní doby. CARUSO PIZZA si vyhrazuje právo stanovit minimální výši objednávky dle rozpisu a právo nerozvážet do některých oblastí nad uvedenou oblast rozvozu. Osobní odběr na provozovně není omezen minimální výší objednávky.

Platební podmínky:

Za produkty a služby je možno platit v hotovosti, gastrostravenkami (Ticket Restaurant, Sodexo, Cheque Dejeuner), nebo bankovním převodem v případě uskutečnění objednávky na www.carusopizza.cz. CARUSO PIZZA  si vyhrazuje právo do zbylé hodnoty stravenek peníze nevracet. Zákazník je povinen ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel. Veškeré platby jsou prováděny v české měně (CZK) anebo Eurech (EUR) dle aktuálního kurzu provozovny.

Produkty:

Nápoje se rozváží pouze s pizzou nebo hlavním jídlem, rovněž tak porcované dezerty. Samostatně je možné zakoupit pouze celý dort. Alkoholické nápoje neprodáváme osobám mladším osmnácti let. V provozovnách CARUSO PIZZA nejsou oddělené pracovní plochy pro zpracování různých druhů potravin, stopové množství alergenů se bude teoreticky vyskytovat ve všech potravinách.

Doručení objednávek:

CARUSO PIZZA se snaží doručit objednané produkty a zboží v co nejkratší době. Doba dodání je od 30 minut do 90 minut. V případě, že nastanou situace, které přímo ovlivní zpoždění dodávky (dopravní komplikace, nehoda, zhoršené povětrnostní vlivy atd.), může dojít k opoždění objednávky. V tomto případě podá pracovník příjmu objednávek informace o čase dodání. Za zpoždění, či nedodání zaviněné třetí osobou (krádež, výpadek energií, přerušení dodávky vody atd.), nemůže CARUSO PIZZA nést odpovědnost, a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. Veškeré provedené objednávky jsou závazné a kupující je povinen za objednané zboží zaplatit celkovou cenu.

Reklamace:

CARUSO PIZZA doporučuje na místě zkontrolovat, jestli doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoliv v nepořádku, je zapotřebí neprodleně zavolat na pobočku, kde byla objednávka uskutečněna. Pokud nebyly dodrženy obchodní podmínky naší firmy, či kvalita jídla, bude nabídnuta výměna za nový produkt, nebo patřičná sleva z příští objednávky či jiná alternativa. Nová objednávka bude dodána v co nejkratším termínu. Produkt lze reklamovat pouze v den, kdy byl zakoupen. Reklamace prosím řešte ihned telefonicky daném telefonním čísle provozovny.

Ochrana osobních údajů:

Od 25.5.2018 podle nových směrnic EU stanovuje ochranu osobních údajů zákon o GDPR. Podrobné znění o ochraně osobních údajů a sledování cookies najdete zde.